طراحی سایت توسط مشهد کد

طراحی سایت یکی از خدماتی است که توسط مشهد کد به مشتریان این مجموعه ارائه میشود. طراحی سایت با وردپرس از عمده ترین سفارش ها بوده که توسط مشتریان درخواست میشود. طراحی ها به صورت کاملا اختصاصی و یا به ترجیح کارفرما توسط قالب ها آماده وردپرسی خواهد بود.

طراحی به صورت ریسپانسیو

در حال حاضر و با نظر به اینکه کاربران گوشی های هوشمند روز به روز بیشتر میشوند ، یکی از اولین خصوصیات یک وب سایت خوب و اصولی طراحی به صورت ریسپانسیو میباشد که ما در مشهد کد نیز تمام نمونه های طراحی سایت خود را به صورت کاملا ریسپانسیو طراحی میکنیم.

پشتیبانی

با افتخار اعلام می کنیم که در مشهد کد رضایت حداکثری مشتریان خود را جذب کرده ایم و همواره بر اصل کسب رضایت مشتری پایبند بوده ایم و خواهیم ماند به همین منظور بعد از اتمام پروژه کارفرما میتواند همواره از مشهد کد درخواست پشتیبانی داشته باشد.

طراحی بهینه و مطابق با اصول سئو

طراحی سایت در مشهد کد به معنی پیاده سازی یک وب سایت به صورت غیر اصولی و بدون بهینه سازی نخواهد بود. تمام بهینه سازی ها و اصول سئو در پروژه های طراحی سایت مجموعه رعایت شده و نمونه کارهای ارئه شده نیز مهر تاییدی بر این ادعا خواهد گذاشت.

خط مشی مشهد کد

  • طراحی سایت بر اساس استاندارد های روز و جهانی
  • تضمین انجام کلیه موارد ذکر شده در قرارداد
  • تضمین امنیت و بهینگی سورس کد
  • ارائه پشتیبانی سریع و قوی
  • کد نویسی بر اساس اصول سئو
  • ارائه راهکار و مشاوره جهت بهبود و نتیجه گیری بهتر

سوالات متداول

قیمت طراحی سایت به چه صورت است؟

قیمت های طراحی سایت بستگی به نوع وب سایتی که کارفرما نیاز داشته و همچنین امکاناتی که مورد نیاز کارفرما میباشد متفاوت بوده و همینطور قیمت طراحی سایت با قالب های آماده متفاوت با طراحی سایت با قالب های اختصاصی میباشد. برای اطلاع از قیمت ابتدا باید به صورت پروپوزال درخواست خود را با ما درمیان بگذارید تا با توجه به نیاز شما قیمت طراحی سایت اعلام شود.

نحوه درخواست طراحی سایت به چه شکل است؟

درصورتی که مجموعه مشهد کد را برای طراحی سایت خود در نظر دارید میتوانید از طریق فرمی که در انتهای این صفحه وارد شده است درخواست خود را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و یا با شماره تماسی که در سایت اعلام شده است با ما در ارتباط باشید.

پروسه انجام طراحی سایت به چه صورت خواهد بود؟

بعد از اینکه کارشناسان مشهد کد پیام شما را دریافت کردند ابتدا قرارداد پروژه به امضای طرفین رسیده و پروژه در سیستم تعریف خواهد شد. سپس مرحله به مرحله اقدامات لازم برای پروژه انجام خواهد شد و در طول مدت زمان پیاده سازی با شما در ارتباط خواهید بود.

در هر قدم کنار شما هستیم

برخی از مشتریان طراحی سایت مشهد کد

درخواست طراحی سایت