سئو توسط مشهد کد

سئو و بهینه سازی یکی از تخصص هایی است که مشهد کد داشته و به عنوان یکی از خدماتی که برای مشتریان خود ارائه میکند در نظر گرفته است. ما در مشهد کد به صورت ماهانه گزارش های سئویی را آماده کرده و در اختیار کارفرما قرار خواهیم داد.

سئو بر اساس اصول و قواعد

سئو هم مانند هر کاری اصول خاص خود را داشته و باید حتما این قواعد رعایت شود. رعایت نکردن اصول در سئو میتواند ضربه سنگینی به هر کسب و کاری وارد کند مشهد کد همواره در سئو به صورت کلاه سفید عمل کرده و خواهد کرد تا وب سایت شما دچار پنالتی نشود.

بهینه سازی سورس سایت برای سئو

یکی از دلایلی که بعضی از وب سایت ها علاوه بر هزینه کردن هنوز از رتبه خوبی برخوردار نیستند بهینه نبودن سورس سایت میباشد. ما سورس های استفاده شده در وب سایت کارفرما را بررسی کرده و در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد آن را برطرف خواهیم کرد.

پشتیبانی

با افتخار اعلام می کنیم که در مشهد کد رضایت حداکثری مشتریان خود را جذب کرده ایم و همواره بر اصل کسب رضایت مشتری پایبند بوده ایم و خواهیم ماند به همین منظور بعد از اتمام پروژه کارفرما میتواند همواره از مشهد کد درخواست پشتیبانی داشته باشد.

خط مشی مشهد کد

  • انجام سئو به روش کلاه سفید
  • تضمین انجام کلیه موارد ذکر شده در قرارداد
  • بررسی عملکرد رقبا و ارائه پیشنهادات به کارفرما
  • ارائه پشتیبانی سریع و قوی
  • بررسی کامل سورس سایت و بهینگی وب سایت
  • ارائه راهکار و مشاوره جهت ارتقا رتبه سایت در نتایج

سوالات متداول

آیا رتبه 1 گوگل خواهم شد؟

جواب این سوال کاملا بستگی به این دارد که وب سایت شما در چه زمینه ای در حال فعالیت است ، رقابت در کلمه کلیدی مورد نظر شما به چه صورت است ، هزینه ای که میتوانید برای وب سایت خود کنید چقدر است. در هر صورت رتبه یک شدن کاری شدنیست اما باید با صبر و حوصله پیش بروید.

قیمت سئو سایت چقدر است؟

برای قیمت گذاری سئو باید ابتدا کلمه های مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید تا با بررسی مقدار رقابت و همچنین رتبه کنونی وب سایت شما در آن کلمه قیمت گذاری شود.

چه مدت زمان لازم است تا سایت من رتبه کسب کند؟

سئوی سایت یکی از کارهایی است که باید در آن صبر و حوصله زیادی داشته باشید. مدت زمانی که طول میکشد تا وب سایت شما در نتایج رتبه خوبی بگیرد بستگی به عوامل زیادی دارد و در حداقلی ترین مدت زمان باید یک یا دو ماه را در نظر داشته باشید. کارشناسان ما در زمان عقد قرارداد به شما مدت زمان لازم برای دیدن نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد.

در هر قدم کنار شما هستیم

برخی از مشتریان سئو مشهد کد

درخواست سئو سایت