نویسنده :
تاریخ انتشار: 5 آگوست 2019
زمان لازم برای خواندن: 2 دقیقه

معرفی افزونه گرویتی فرم (gravity form)

گرویتی فرم یک فرم ساز پیشرفته با قابیلیت های بسیار می‌باشد که تنوع زیادی در المان ها و طراحی فرم دارد. ویزگی خهای منحصر به فرد آن مانند ذخیره سازی در بانک اطلاعاتی، محاسبات پیشرفته، طراحی فرم با درگ دراپ کردن، منطق شرطی و ... به محوبیت این پلاگین یا افزونه فرم ساز افزوده است و پیشنهاد بسیار مناسبی برای ایجاد فرم در سایت های وردپرسی می‌باشد.

بیشتر بخوانید
نویسنده :
تاریخ انتشار: 3 جولای 2019
زمان لازم برای خواندن: 3 دقیقه

افزونه‌های درگاه پرداخت پی‌پینگ برای وردپرس

اگر در سایت وردپرسی خود قصد ارائه خدمات و محصولات آنلاین دارید با ما در مطلب پلاگین‌های درگاه پرداخت برای وردپرس همراه باشید. در این مقاله قصد داریم تا راهکارهای مختلفی برای ارائه محصولات و یا خدمات بصورت آنلاین با استفاده از وردپرس را  مطرح کنیم.

بیشتر بخوانید
نویسنده :
تاریخ انتشار: 19 آوریل 2019
زمان لازم برای خواندن: 1 دقیقه

افزونه فروشگاه‌ساز ووکامرس برای راه‌اندازی فروشگاه‌اینترنتی با وردپرس

ووکامرس چیست؟ یکی از دغدغه‌های مدیران و دارندگان کسب و کارهای سنتی داشتن فروشگاه‌اینترنتی است که با چالش‌های زیادی روبه‌رو هستند، چالش‌هایی که بعضا به دلیل عدم انتخاب درست باعث هدر رفت کلی زمان و هزینه می‌شود. اگه با وردپرس آشنا هستید که مطمئنا از مخزن افزونه‌های وردپرس باخبرید، اما اگه با وردپرس آشنا نیستید […]

بیشتر بخوانید
نویسنده :
تاریخ انتشار: 6 ژانویه 2019
زمان لازم برای خواندن: کمتر از 1 دقیقه

افزونه لایر اسلایدر

افزونه لایر اسلایدر یکی از افزونه های ساخت اسلایدر برای وردپرس میباشد که رتبه سوم محبوبترین افزونه های انواتو را در اختیار دارد این مطلب بزودی بروزرسانی و کامل خواهد شد!

بیشتر بخوانید
نویسنده :
تاریخ انتشار: 6 ژانویه 2019
زمان لازم برای خواندن: کمتر از 1 دقیقه

افزونه روولوشن اسلایدر

افزونه روولوشن اسلایدر یکی از افزونه های وردپرسی برای ساخت اسلایدر های مختلف و زیبا برای وردپرس میباشد… این مطلب به زودی بروزرسانی و کامل خواهد شد!

بیشتر بخوانید
نویسنده :
تاریخ انتشار: 3 ژانویه 2019
زمان لازم برای خواندن: 1 دقیقه

افزونه ویژوال کامپوزر

افزونه ویژوال کامپوزر یکی از برترین افزونه های صفحه ساز در وردپرس بوده که اکثر قالب های وردپرسی بر اساس این افزونه طراحی شده اند امروز میخواهیم این افزونه را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید