آشنایی با میتاپ وردپرس

دسته بندی ها: اخبار, وردپرس 2,283 بازدید
میتاپ وردپرس مشهد

میتاپ وردپرس عنوان دورهمی ای در سراسر دنیاست که متخصصین و دوستداران وردپرس در یک مکان دور هم جمع شده و به بحث و گفتگو درباره این سیستم مدیریت محتوا میپردازند در مطلب امروز مشهد کد میخوایم در مورد این رویداد و برگزاری اون در ایران بپردازیم پس در ادامه مطلب همراه ما باشید.

میتاپ وردپرس چیست ؟

همونطور که در ابتدای مطلب اشاره کردم میتاپ وردپرس دورهمی بچه های وردپرسی هست که توسط گروه های داوطلب در نقاط مختلف جهان به صورت خودگردان و زیر نظر وردپرس برگزار میشه. شرکت در میتاپ ها رایگان بوده و رایگان خواهد بود. در هر میتاپ معمولا ارائه ای در مورد وردپرس به صورت تخصصی یا عمومی داده میشه تا شرکت کنندگان با وردپرس بیشتر آشنا شوند و یا اگه آشنایی با وردپرس دارن بیشتر اطلاعات کسب کنند.

هدف از برگزاری میتاپ ها این هست که جامعه وردپرس روز به روز پیشرفت کرده و بزرگتر شود. همینطور در میتاپ ها توسعه دهندگان وردپرس با یکدیگر ارتباط گرفته و به توسعه مهارت های خودشون میپردازن.

میتاپ وردپرس در ایران

دورهمی وردپرس ایران

خوشبختانه میتاپ وردپرس توی ایران هم برگزار میشه و علاقه مندان به وردپرس توی ایران که تعدادشون کم هم نیست میتونن دور هم جمع بشن و به توسعه وردپرس کمک کنند. برگزار کننده این رویداد در ایران بچه های تیم وردپرس پارسی هستند که در شهر تهران مشغول به کار بر روی این سیستم هستند. در حال حاضر میتاپ وردپرس در تهران به صورت ماهانه تشکیل میشود که تا کنون 6 میتاپ توسط برگزار کننده میتاپ وردپرس تهران تشکیل شده است.

میتاپ وردپرس در مشهد

میتاپ وردپرس مشهد

برای اولین بار در ایران میتاپ وردپرس در شهری به جز تهران برگزار شد که باید با افتخار اعلام کنیم که تیم مشهد کد اولین میتاپ وردپرس رو در مشهد تشکیل داد و از این به بعد نیز برگزار کننده میتاپ وردپرس مشهد خواهیم بود. این رویداد در تاریخ 31 خرداد 98 در مشهد توسط گروه مشهدکد و به میزبانی آرنیکاوب تشکیل داده شد. در این رویداد ابتدا تعداد 20 نفر شرکت کننده در نظر گرفتیم که به دلیل استقبال چشمگیری که شد تصمیم بر این شد ظرفیت میتاپ رو به 35 نفر افزایش بدیم.

اولین میتاپ با ارائه آقایان مهدی سارانی و مصطفی پورعلی در مورد مبحث پست تایپ در وردپرس همراه بود که در ادامه شرکت کنندگان به بحث و گفتگو در مورد وردپرس پرداختند و شبکه سازی انجام دادند.

مهمان ویژه اولین میتاپ وردپرس مشهد نیز آقای پارسا کافی از مدیران وردپرس پارسی بود که این افتخار رو به مجموعه ما دادند که در این رویداد شرکت کنند.  یکی از اهداف مشهد کد در برگزاری میتاپ های وردپرس فرهنگ سازی استفاده از وردپرس و همینطور قالب ها و افزونه های وردپرس در ایران هست که امیدواریم بتونیم به این هدف دست پیدا کنیم.

نحوه شرکت در میتاپ وردپرس

میتاپ وردپرس مشهد

برای شرکت در میتاپ وردپرس ابتدا باید در سایت رسمی این رویداد به آدرس https://www.meetup.com رفته و در این وب سایت ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام میتونید گروه میتاپ وردپرس دلخواهتون رو انتخاب کرده و جوین بشید در حال حاضر دو گروه میتاپ وردپرس در ایران داریم که یکی برای شهر تهران و گروه دیگه مربوط به میتاپ وردپرس مشهد هست.

برای عضویت در گروه میتاپ وردپرس تهران کلیک کنید.

برای عضویت در گروه میتاپ وردپرس مشهد کلیک کنید.

دقت داشته باشید که برای شرکت در رویداد های پیش رو علاوه بر عضویت در گروه مورد نظر باید برای هر رویدادی که توسط برگزار کننده تعریف میشه attend بدید تا شرکت کننده در رویداد محسوب شوید.

گزارش اولین میتاپ وردپرس مشهد

در ادامه تعدادی از تصاویر مربوط به اولین میتاپ وردپرس مشهد و یک ویدئوی هیجان انگیز رو براتون آماده کردیم که میتونید اونها رو ببینید.

در بخش دیدگاه ها میتونید با ما در ارتباط باشید و نظر خودتون رو درباره میتاپ وردپرس به ما اعلام کنید.

4.7/5 - (4 امتیاز)

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار و علاقه مند به برنامه نویسی ، در حال حاضر در مشهد کد مشغول به کار بوده و در بخش های front-end و سئو در حال فعالیت هستم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.