جدیدترین الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در سال 2019

دسته بندی ها: سئو, مقاله 2,642 بازدید
جدیدترین الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل

جدیدترین الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل در تاریخ 6 ژانویه سال جدید میلادی یعنی 2019 بروز شد و تغییری در رتبه بندی برخی از وب سایت ها مشاهده شد برای اطلاع از جزئیات بیشتر این آپدیت گوگل در ادامه همراه مشهد کد باشید.

اگر به موضوع سئو علاقه داشته باشید و یا خودتان یک وبمستر بوده باشید حتما پیگیر موضوعات سئو و الگوریتم های گوگل هستید ، در مطلب امروز میخواهیم به مبحث رتبه بندی جستجوی گوگل بپردازیم.

جدیدترین الگوریتم رتبه بندی جستجوی گوگل

گوگل عادت به این دارد که هر چند وقت یکبار دستی به سر و روی الگوریتم های خود بکشد و بسیاری از وب سایت ها را دچار چالش کند. به این دلیل میگوییم چالش چون بسیای از وب سایت ها بعد از تغییرات الگوریتم ها دچار افت رتبه و یا برعکس دچار بهبود رتبه میشوند. متاسفانه یا خوشبختانه گوگل هیچ وقت به صراحت جزئیات این تغییرات را اعلام نمیکند و حتی در برخی از تغییرات حتی اعلام رسمی هم از سوی گوگل انجام نمیشود.

در آخرین بروزرسانی نیز گوگل به صورت رسمی اعلام نکرده است این موضوع را اما با توجه به بحث هایی که در فروم های مختلف ایجاد شده است متوجه میشویم که از تاریخ 5 ژانویه تا 7 ژانویه امسال رتبه بندی وب سایت ها دستخوش تغییرات عمده ای شده است که به ما این نکته را گوشزد میکند که اولین تغییر الگوریتمی گوگل را پشت سر گذاشته ایم.

این بروزرسانی هیچ اسمی نداشته و هیچ اطلاعاتی هم درباره آن منتشر نشده است و تنها میتوان گفت در رابطه با رتبه بندی در نتایج جستجوی گوگل میباشد.

همچنین در انجمن وبمستران  WebmasterWorld بحثی در همین مورد ایجاد شده است که عمده این افراد در وب سایت های خود و رتبه بندی سایت خود تغییرات چشمگیری مشاهده کرده اند.

این مورد را ما در مشهد کد نیز تجربه کرده ایم و یکی از مشتریان سئو مشهد کد در این بازه زمانی در رتبه بندی نتایج گوگل دچار تغییر شدید شده است به همین دلیل میتوانیم به قطعیت برسیم که اولین تغییر الگوریتم جستجوی گوگل در سال 2019 منتشر شده است.

آیا وب سایت شما هم دچار تغییر در این بازه زمانی شده است؟ در قسمت نظرات میتوانید تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

4.3/5 - (11 امتیاز)

فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار و علاقه مند به برنامه نویسی ، در حال حاضر در مشهد کد مشغول به کار بوده و در بخش های front-end و سئو در حال فعالیت هستم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.